RELEASED: 30 Haziran 2014
ARTIST: Tülay Gürler
LABEL: Yücelen Müzik
PRODUCER: Yücelen Müzik
NUMBER OF DISCS: 1
Tülay Gürler

Merhaba,

Bir yolculuktur hayat, seçimlerimizin şekillendirdiği, mutluluk ve hüzünlerimizin renklendirdiği uzun bir yoldur. Bu uzun yolda umutlarımız, hayallerimiz ışık olur bize. O ışıkların peşinde koşturur dururuz. Kimi zaman kavuşuruz, kimi zaman ulaşamayız.

Kimilerine göre bir hayalin peşinden koşuyordum, gerçekleşmesi imkansız ve çok zor bir hayal. Ama şimdi ona ulaşmak, hayal etmekten hiç vazgeçmeyen ve hep hayal etmeyi öğütleyen biri olarak bana inanılmaz bir haz veriyor.

Müzikti benim ışığım, kendimi bildim bileli bu böyleydi. Hep bir derdim vardı anlatılması gereken, bende kalmaması, kalabalıklarla paylaşılması gereken. Ve bu yolun bu hayallerin ürünüyle huzurlarınızdayım.

“UYAN” sadece bir şarkı değil, bir gece yarısı şehirlerarası otobüs yolculuğu sırasında küçük bir kızın sessiz haykırışıdır aslında. Şarkı yazmak nefes almak gibi bir şey benim için ve umuyorum bu güzelliği sizlerle bundan sonra da paylaşmaya devam edeceğim.

Şimdi teşekkür zamanı.

 

tulay2

Herşeyden önce bana inanan, kendime inancımı kaybettiğim zaman bile elimden tutup beni kaldıran, yol arkadaşım, hayat arkadaşım, desteğim , herşeyim, müzik yönetmenim Timur Alp Atak’a, bu şarkıya güvenen ve ruhunu ortaya koyan, yetenek dolu adam, aranjörüm Soner Kıvanç’a, güzel müzisyen, müzik insanı, prodüktörüm Emre Yücelen’e, dünyanın bir ucuna gidip hayatımın macerasını yaşamama sebep olan “UYAN” şarkısının klibinin Nepal’de çekilme sebebi, sevgili teyzemiz modern Evliya Çelebi Meral Özcoşkun’a , Nepal-Katmandu’dan hepinize sevgilerini gönderen vizyonu geniş, müthiş yönetmenimiz Pranab Joshi’ye, Prasanna Gopali ve Everest’e üç kez tırmanış gerçekleştirmiş olan klibimizin sanat koordinatörü Susmita Maskey’e, tüm klip ekibi Nepal tayfasına, süpervizörümüz, IT dehamız, canımız, kanımız, kirpimiz Mithat Olut’a, sualtı psikoloğu(!), gitarist, fotoğraf sanatçısı Yener Kuşçuluoğlu’na, uzman kriptolog (!), bilgisayar gurusu Tezel Çelebi’ye, Özgür Yazıcı’ya, Ayhan Yavaş’a, Cüneyt Saka’ya, balerin ve piyanist arkadaşım Güldiyar Tanrıdağlı’ya, kardeşlerim Gökberk ve Güldehan’a, annem ve babama beni bugünlere getirdikleri için, ve sana, bu şarkıyı dinleyen, beğenen ya da beğenmeyen sen sevgili sen, sana çok teşekkür ederim.

İyi varım, iyi ki varsınız…

Tülay

Web Sitesi : www.tulaygurler.com

Bir Cevap Yazın

Yücelen Müzik Yapım, Emre Yücelen, Müzik Yapım, Albüm, Serdar Şengül, Tülay Gürler, Halil Kara,Mustafa Kandak,Erdem Demir,Orient Alaturca