RELEASED: 26 Şubat 2016
ARTIST: Gizem Sevik & Oğuzhan Güzelderen
LABEL: Yücelen Müzik
PRODUCER: Yücelen Müzik
Gizem Sevik & Oğuzhan Güzelderen

GİZEM SEVİK & DJ. OĞUZHAN GÜZELDEREN

 “FEEL THE MUSİC”

Yurt dışında yayınladıkları “Sun Goes Down” isimli, ingilizce single çalışmaları ile başarı elde eden, Gizem Sevik ve Dj. Oğuzhan Güzelderen, artık Türkiye müzik piyasasında !
 On yılı aşkın süredir gerçekleştirdiği sahne performanslarında, yeni soundlara ve yeniliklere yer veren, vokalistliğini yaptığı bir çok orkestrada her zaman ilgi odağı olan Gizem Sevik ile  Andromeda, Reina , Sortie ve daha bir çok bir çok popüler clubte Dj. lik yaparak ünlü sanatçılar ile aynı sahnede boy gösteren Dj. Oğuzhan Güzelderen,  “Feel The Music” isimli single çalışmalarını “Yücelen Müzik” etiketiyle yayımladılar.
 Sözü ve müziği Gizem Sevik’e, aranjesi, mix ve mastering aşaması Oğuzhan Güzelderen’e ait olan “Feel The Music” adlı ingilizce şarkıları ile yurt dışından sonra, Türkiye müzik piyasasına giriş yapan ikili, aynı zamanda türkçe şarkılardan oluşan single hazırlıklarını sürdürüyorlar.
 Gizem Sevik ve Oğuzhan Güzelderen dijital platformlarda yerini alan “Feel The Music” adlı single çalışmaları için,  Çağlar Doğan’ın objektifine poz verdi. Yine Çağlar Doğan yönetmenliğinde çektikleri klip ise, çok yakında müzik kanallarında ve sosyal platformlarda yerini alacak.
GİZEMS

GİZEM SEVİK

 Pop -Jazz eğitimiyle başladığı müzik hayatına on yılı aşkın süredir devam eden Gizem Sevik, 2011 yılından bu yana elektronik müziğe Dj.lik eğitimi ile başlayarak, Dj. feat projesi için AKA DJ. Oğuzhan Güzelderen ile bir araya geldi.

Sözünü ve müziğini kendisinin yazdığı, ingilizce ve türkçe elektronik dans müziği single projeleri için stüdyoda yoğun bir hazırlık dönemi geçirdi. 2016 yılının Ocak ayında yurt dışında EDM listelerinde yerini alan ilk single çalışmaları “Sun Goes Down” ile dünyaca ünlü Dj.lerden ve yurt dışı basınından tam destek almayı başardı.

 Güncel elektronik müzik soundlarını sözlerine ve vokallerine yansıtan Gizem, ülkesinde ve yurt dışında aranılan bir vokalist ve söz yazarı olarak başarıyı hedeflemektedir.
OĞUZHANGZLDRN
DJ. OĞUZHAN GÜZELDEREN
 1996 yılında İstanbul’da babasının işletmiş olduğu clubte  Dj.lik  hayatına adım attı.O dönemin teknolojisini en iyi şekilde kullanarak  Dj. lik alanında yükselişe başladı.
 Çok kısa zamanda İstanbul ve Avrupanın en büyük gece klüplerinden biri olan Andromeda’da beş yıl residentlik yapıp dönemin en büyük sanatçılarıyla aynı sahneyi paylaştı.
 İstanbul’un en hit clubleri olan Sortie  ve Reina’ da başarılı performanslar yapan Oğuzhan Güzelderen, yaz sezonlarında ise Kemer Aura ,İnferno, Kristall,Bodrum Halikarnas ,Antalya Club Ally gibi eğlencenin kalbi sayılan clublerde uzun yıllardan beri başarılı performanslar sergilemektedir.
 Oğuzhan Güzelderen, Gizem Sevik ile hazırladıkları canlı sahne performanslarının yanı sıra yaptığı başarılı remixler ile de adından söz ettirmektedir.

Gizem Sevik & Oğuzhan Güzelderen 

It’ s Not Miami
It’s Not Ibiza
This Road Goes To Heaven
Feel The Music Higher
***********************************
You’ve Gotta Be Here
To Feel The Party
Night Can’t Be Easy Without You
***************************************
Gimme Gimme Gimme Gimme
Gimme Gimme Gimme Gimme
Gimme The Fever
Gimme The Fever ah !
***************************
Dj Gimme Fever!
***************************
Lyrics & Music:Gizem Sevik
Music & Arragement:Oğuzhan Güzelderen

Bir Cevap Yazın

Yücelen Müzik Yapım, Emre Yücelen, Müzik Yapım, Albüm, Serdar Şengül, Tülay Gürler, Halil Kara,Mustafa Kandak,Erdem Demir,Orient Alaturca